Renovácie - B.S.O., s.r.o.

Prejsť na obsah
PRIEMYSELNÉ NÁTERY A HYDROIZOLÁCIE
ZO STARÉHO - NOVÉ?
"RENOVUJTE"
B.S.O., s.r.o. - RENOVÁCIE
KATALÓG FARBY NEWCOLOURS

MANUÁL

KATALÓG TVRDÉ OLEJE
PREDAJNE S MOŽNOSŤOU ZAKÚPENIA FARIEB NEWCOLOURS
(pre zobrazenie mapy kliknite na mesto)

Horná ulica 6
predajňa SLOVLAK

ČSL armády 1
predajňa EZERMANN s.r.o.

Drevená 1
FARBY LAKY DROGÉRIA PAPIERNÍCTVO
  • Jednoduché použitie
  • Široká škála odtieňov
  • Nízka cena
  • Spĺňajú požiadavky európskej normy PN-EN 71-3
  • Vhodné pre detský nábytok a drevené hračky
  • Na nábytok, drevo, kov, keramiku, plasty

V súčasnosti získava vlastná renovácia nábytku obrovskú popularitu. Niet divu - ručná premena zanedbaného starého nábytku prináša veľkú spokojnosť. Ukazuje sa, že v čase, keď je všetko možné kúpiť, sa originálne, jedinečné veci dajú ľahko vyrobiť doma. Chceme sa obklopiť predmetmi s „dušou“ a zároveň sa starať o životné prostredie, nevyhadzovať, neplytvať. Takže namiesto toho, aby ste poslali ďalší odpad do koša (v podobe starého nábytku), premýšľajte o tom, či mu môžete dať nový život - a zároveň sa skutočne zabaviť. Ďalšou výhodnou vlastnoručne maľovaného nábytku je možnosť získať „lacné zariadenie“ - to znamená osviežujúci nielen samostatný kus nábytku, ale aj maľovanie celých kuchýň, zastaraných nástenných jednotiek alebo dreveného obloženia obloženia.

Zdá sa, že renovácia nábytku je zložitá téma, ktorá si vyžaduje odborné znalosti a manuálne zručnosti. Všetko to odstraňovanie starých vrstiev, brúsenie, farbenie, maľovanie ... STOP vôbec nie! Maľovanie pomocou farieb NEWCOLURS - reštaurovanie nábytku sa stáva veľmi jednoduché, bezpečné, rýchle a cenovo dostupné. Naše farby na drevo držia (takmer) na akomkoľvek povrchu (lakované drevo, MDF, nábytková doska, sklo, kov, keramika - vďaka čomu ich nanášate priamo na objekt bez odstránenia starých vrstiev alebo odmasťovania), sú vodou riediteľné (kefa sa umyje vodou), neobsahujú škodlivé rozpúšťadlá (vhodné aj na detský nábytok a drevené hračky), rýchlo zasychajú, nekvapkajú. Sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Náklady sú omnoho nižšie ako kriedové farby a už nevyžadujú ďalšiu ochranu.

Okrem NEWCOLOURS farieb ponúkame aj olej na drevo, ktorý je vhodný na surové alebo morené drevo, ktoré zdôrazňuje jeho prírodnú krásu. Olej preniká do dreva, posilňuje ho a vyživuje. Zabraňuje praskaniu, umožňuje mu dýchať a zabraňuje absorpcii vody. Vyznačuje sa veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu, krátkou dobou schnutia a vysokou odolnosťou.

Naše farby na nábytok a a oleje na drevo sú certifikované podľa DIN EN 71-3, takže môžu byť použité pre výrobu nábytku a hračiek pre deti!

Nechajte sa inšpirovať našimi ukážkami na facebooku a instagrame. Nevyhadzujte - maľujte, vytvárajte jedinečné kúsky, ktoré vám budú všetci závidieť. Presvedčte sa sami, aké to je jednoduché!

FARBA - NEWCOLOURS


NA NÁBYTOK, DREVO, KERAMIKU, SKLO A  KOV
 
Veľkosť balenia a cena: 200 ml - 6,20 € • 900 ml - 21,26 € ceny s DPH. Maloobchodná cena (200 ml - 6 ks balenie, 900 ml - 4 ks balenie).
Výber odtieňov podľa katalógu.

OLEJ TVRDÝ


NA NÁBYTOK A DREVO V INTERIÉRI

Veľkosť balenia a cena: 200 ml - 6,20 € • 900 ml - 21,26 € ceny s DPH. Maloobchodná cena (200 ml - 6 ks balenie, 900 ml - 4 ks balenie).
Výber odtieňov podľa katalógu.
Návrat na obsah